Přerov nad Labem
Pro 29, 2017
Autor: admin

Malý střípek z Vánočního koncertu pro ty, kteří nestihli dorazit

Veliký dík patří všem vystupujícím sólistům i celému pěveckému souboru a také všem rodičům za pomoc s předkoncertní přípravu. Velký dík i Lence Širancové, která tuto krásnou tradici drží pevně v rukách jak dirigentských, tak organizačních spolu s dalšími dobrovolníky.

Rubrika:

Komentáře nejsou povoleny.

Právní pomoc pro občany

Právní pomoc pro občany

Obecní úřad informuje

Volba prezidenta České republiky se koná v pátek dne 12. ledna 2018 od 14:00 hodin do 22:00 hodin a v sobotu dne 13 ledna 2018 od 8:00 do 14:00 hodin na Obecním úřadu, kde bude volební místnost pro Obec Přerov nad Labem.

25.12.  v kostele sv.Vojtěcha zazněly koledy v podání přerovských dětí. Zešeřelý prostor kostelní lodi dal vyniknout nejen zpěvu a hudebnímu doprovodu, ale i krásně osvícenému oltáři. Po dobu vánočních svátků, které jsou připomínkou Zrození, je v kostele instalován i historický  betlém.

25.12. se od 17:00 hodin můžete přidat ke sboru prozpěvujícímu koledy na Vánočním koncertě  v kostele sv.Vojtěcha

24.12. ještě než nastane Štědrý večer, tak si všichni milovníci sportu mohou vyběhnout pro radost v 9:00 z přerovského fotbalového hřiště. Více v pozvánce.
Od 16:00 do 17:00 si pak můžete doběhnout pro pravé Betlémské světlo. Předávat se bude v kostele sv.Vojtěcha. Nebojte se, dostanou jej i ti, kteří nepoběží.
21.12. ve čtvrtek v KD Čelákovice potěší Dykyta své příznivce vánočně laděným koncertem.

Upozorňujeme občany že na webové stránce obce byly aktualizovány informace pro VODOVOD .

 


Výběr z fotogalerie

Archív webu