Přerov nad Labem

Právnické subjekty

 

Flockování – Bytové doplňky Vratislav Židlický

289 16 Přerov nad Labem 36 (Přerovská obora), tel./fax: +420 325 565 405, mobil: +420 602 478 099, e-mail: info@flockovani.com. Na libovolný podklad opatřený vhodným lepidlem elektrostaticky nanášíme textilní střiž. Flockovaný předmět je ukostřen a textilní střiž je v aplikátoru připojena na kladný pól. V elektrostatickém poli se vlákna orientují kolmo k flockovanému předmětu a jsou vystřelována do lepidla, kde vytvoří hustý sametový povrch. Další podrobné informace naleznete na oficiálním webu o flockování.

Okrasné zahradnictví Školky Montano s.r.o.

Jeden z nejvýznamnějších pěstitelů lesních a okrasných dřevin v ČR, to je zahradnictví a školky okrasných rostlin v Přerově nad Labem. Pěstují se zde okrasné listnaté a jehličnaté dřeviny, trvalky, letničky a balkónové květiny. Široký sortiment představují zejména túje a jiné keře, vhodné na živé ploty. Mezi další služby patří projektování, výsadby, kompletní realizace a údržby zahrad i jiné okrasné zeleně.
Více na webu firmy: www.skolky-montano.cz.

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Regionální pracoviště Praha, odbor osiv a sadby, zkušební stanice Přerov nad Labem. Vedoucí Ing. Vít Vašát, CSc, tel.: +420 325 565 286, fax: +420 325 565 286, mobil: +420 737 267 309, e-mail: vit.vasat@ukzuz.cz. Další podrobné informace naleznete na oficiálním webu Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského.

PETICE – ZÁCHRANA ZÁMKU

Obecní úřad informuje

V sobotu 22.12. od 14:00 hodin si pak můžete přijít užít do Skanzenu herecké představení cesty do Betléma a připomenout si tak příběh Zrození.

Adventní koncert přerovské Dykyty si můžete užít v pátek 21.12. od 19:00 hodin v KD v sousedních Čelákovicích. Vstupenky je možné zakoupit již nyní.

Ve středu 5.12. v předvečer svátku sv.Mikuláše přijede do Přerova pekelný vůz plný pekelníků a možná i andělů. Pro hodné děti za básničku či písničku budou mít pekelníci  malou odměnu.

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu obce proběhne v neděli 02.12. Slavnostnímu rozsvícení bude předcházet HUDEBNÍ  ADVENTNĚ  LADĚNĚ VYSTOUPENÍ, které začne úderem 15. hodiny.  Zveme všechny spoluobčany na přátelské předvánoční setkání.

Již na konci listopadu v pátek 30.11. od 17:00 vypukne v přerovské škole tradiční školní vánoční JARMARK . S touto akcí je spojeno i slavnostní rozsvícení školního vánočního stromu. Zváni jsou nejen rodiče a prarodiče.

Naši dobrovolní hasiči organizují již tradiční akci spojenou s přerovským posvícením. V sobotu 10.11. si tak můžete užít posvícenského sobotního oběda a večer i hudební produkce na posvícenské zábavě. 

Sobota 3.11. je zaměřena na úklid. Zbavit se můžete překážejícího elektroodpadu, nebezpečného odpadu a pneumatik. Více informací zde.

Od 2. do 12.11. budou pracovníci ČEZ Distribuce provádět na území obce odečty elektroměrů. ČEZ Distribuce o této akci informuje podrobněji zde.

Na pátek 9.11. jsou zváni nejen zájemci z řad myslivců a milovníků hudby na Svatohubertskou troubenou mši. Program začíná v 13:15 odjezdem autobusu od Výstaviště v Lysé nad Labem.

V sobotu 28.10. od 10:00 proběhne pietní akt k uctění památky padlých v 1.světové válce a vzniku ČSR u pomníku vedle autobusové zastávky.

Sobota 27.10. od 18:00 sraz všech malých i velkých milovníků Halloweenu v areálu Zámecké, kde na děti čeká strašidelný program. Po setmění vyrazí do ulic Přerova lampionový průvod.

Čtvrtek 25.10. od 17:00 v Základní škole připomenou žáci 100 let založení ČSR. Po ukončení programu zasadí strom republiky. Vítáni jsou nejen rodiče dětí.

Sobota 15.9. od 10:00 budou v areálu Skanzenu probíhat již tradiční historické a radostně folklórní Přerovské dožínkové slavnosti

Sobota 8.9. od 12:30 proběhne sportovně zábavný program k připomínce 100 let založení Sokola v naší obci. Zváni jsou všichni sportovci aktivní i zasloužilí a všechni ostatní přijďte fandit!

Sobota 23.6. bude ve znamení běhu. Již tradiční předprázdninová sportovně laděná akce pro celou rodinu na Vás čeká v areálu fotbalového hřiště, kde bude od 9:00 hodin probíhat registrace jednotlivých závodníků i celých rodinných týmů. Neváhejte a vyražte na BĚH DO PRÁZDNIN.

V sobotu 9.6. se Přerov nad Labem zapojí do akce Mezinárodní den archivů s mottem:  Archiv – křižovatka mezi minulostí a přítomností. Díky tomu budou po celý den ve Skanzenu prezentovány aktivity archivářů a vybrané dokumenty vztahující se k historii Přerova. V 11:00 a ve 14:00 hodin proběhnou dvě různé doprovodné přednášky. Více informací zde. 

 

 

 

Výběr z fotogalerie

Archív webu